top of page

JAK FUNGUJE

YELLITO?

ŠETŘÍME VÁŠ ČAS A GARANTUJEME SPOKOJENOST.

Víme, jak složité může být připravit dokonalou oslavu, ať už se jedná o firemní večírek, narozeninovou párty, maturitní ples, nebo třeba svatbu. Dovolujeme si vám nabídnout pomocnou ruku v oblasti jídla tak, aby byli vaši hosté očarováni hostinou a vy abyste měli čas na to nejdůležitěší - na zábavu.
Yellito - Tartalette aneb ovocný košíček - exklusivní deserty od Yellito

KORÝTKA

Korýtka se dají považovat za slezskou tradici a napříč časem jejich popularita neupadá, ba naopak. Máme korýtka v různých velikostech, všechna jsou ručně vyrobena uměleckým řezbářem z Valašska za použití tradičních nástrojů. Korýtka jsou z černého topolu a mají zdravotní atestaci pro styk s potravinami, takže tříska vám rozhodně nezaskočí. :) Krom již definovaných druhů korýtek podle počtu osob si samozřejmě jejich obsah můžete navolit. Vratná záloha za jedno korýtko je 1.000,- Kč.

Yellito - Tuňákový tatarák, lůžko z guacamole, nakládaný zázvor, blanšírovaný chřest

Ať už víte přesně co chcete, nebo hledáte inspiraci, rádi se s vámi vždy sejdeme a pobavíme se o všech možnostech. V návaznosti na počet hostů a délku trvání vaší akce vytvoříme nezávaznou nabídku, kterou si můžete nechat projít hlavou a případně doladit detaily. Pak už stačí vybrat to správné datum, čas a my se postaráme o vše ostatní.

Yellito - masvé korýtko XL - nejlepší masová koryta různých velikostí

CO JEŠTĚ UMÍME?

Krom masových korýtek, teplých i studených rautů, fingerfood a různorodých tapas jsme schopni pro vaši akci zajistit nápojový servis - pronájem výčepního zařízení, zapůjčení bečky s pivem, dodání kvalitních moravských vín, láhvových ne/alkoholických nápojů, či zásobníků s domácími limonádami, ledovým čajem, svařeným vínem, či kvalitními sypanými orientálními čaji.

Samozřejmě můžeme zajistit potřebné množství nádobí.

Rozvoz našich korýtek a rautů nechte rovněž na nás, rádi dopravíme po celé Ostravě, Frýdku-Místku i širokém okolí.

Yellito catering - sýrová mísa - tapas
bottom of page